Tento web používá k poskytování služeb a personalizaci soubory cookies. Používaním tohto webu s tím souhlasíte.

claim
Insolvence Články a studie Odkup pohledávek Analýza pohledávek Online škola pohledávek

Insolvence

V poslední době se stále rozšiřuje počet dlužníků využívajících institutů insolvenčního zákona jako je tzv. osobní bankrot (oddlužení) či dlužníků, na které byl prohlášen konkurs. Společnost Credit One, v rámci poskytovaných komplexních služeb správy pohledávek, zajišťuje proto ve spolupráci s partnerskými advokátními kancelářemi též vymáhání pohledávek v insolvenčním řízení.
Komplexní správa Vašich pohledávek společností Credit One zahrnuje monitoring insolvenčního rejstříku ohledně jednotlivých dlužníků Vaší společnosti, vypracování a podání přihlášek do insolvenčního řízení, komunikaci s ostatními věřiteli a insolvenčním správcem, zastupování ve věřitelských orgánech a v případných incidenčních sporech, které se v souvislosti s insolvenčním řízením vyskytují.
Odborně vedeným vymáháním Vašich pohledávek získáte možnost aktivně čelit nástrojům, které dlužníkům poskytuje insolvenční zákon a minimalizujete tak nejen Vaše administrativní náklady, ale i možné ztráty způsobené např. nepřihlášením Vašich pohledávek do insolvenčního řízení v zákonné lhůtě.