Komplexní služby ve správě a vymáhání pohledávek. Pohledávky jsou náš svět. Credit One, a.s.

Specialista telefonického vymáhání pohledávek

Hledáme nové posily do našeho týmu vymahačů. Jsi to ty, koho právě hledáme?

Co bude náplň tvojí práce?
Komunikace s dlužníky, domluvy úhrad, výpočty a řešení jejich situací s ohledem na mantinely pravidel klientů
Jednání se soudy, právními zástupci a úřady
Přímá spolupráce s naším právním oddělením a oddělením administrativy

Jaké znalosti a dovednosti by si měl mít?
Maturitní vzdělání
Dobré komunikační dovednosti
Přátelská duše se schopností práce v týmu, ale i samostatně
Zájem o finance, spotřebitelský trh, bankovní sektor a fin. gramotnost
Chuť pracovat a myslet
Asertivní přístup a logické myšlení, výborná orientace na PC a smysl pro detail
Zkušenosti z call centra, popř. s vymáháním výhodou
Dobrá znalost práce s MS Office, primárně EXCEL
Výborná znalost českého nebo slovenského jazyka

Co Ti nabízíme?
Průměrný plat 28 000 Kč + bonusy
Profesní růst a školení
Pružná pracovní doba
Free káva, čaj a nealkoholické nápoje
Hezké kanceláře na Praze 7 (ten výhled si zamilujete)
Dlouhodobá spolupráce a rodinné zázemí firmy
Přátelský kolektiv v menším týmu
Nástup dle dohody
Zajímavé týmové popracovní aktivity a teambuildingy
Stravenky v hodnotě 100,- Kč, 20 dní dovolené, 1 SD a srdcařům se počty zvyšují

V případě Vašeho zájmu kontaktujte přímo vedoucí call centra Ing. Barboru Šímovou, bsimova@aklh.cz, tel. +420 296 789 101.