claim
Pracovník call centra (zákaznická linka, žádný prodej) Administrativní pracovník - inkasní specialista Praxe v advokacii pro studenty práv 2. - 4. ročníku

Pracovník call centra (zákaznická linka, žádný prodej)

Hledáte práci a uvítal/a byste raději menší, ale zato stabilní firmu s přátelským kolektivem? Pokud Vás baví telefonovat a hledáte spolehlivého zaměstnavatele, který si bude vážit Vás jako svého kolegy i Vaší práce, čtete ten správný inzerát. Máme pevnou pracovní dobu od pondělí do pátku, víkendy i svátky nepracujeme a nemáme ani směny. Navíc nic neprodáváme, podáváme pouze informace těm, kteří je nemají nebo o ně žádají. Máte pocit, že by Vás to bavilo?
Jako společnost Credit One, a.s. působíme na trhu již od roku 2006 a od té doby jsme se stali dlouhodobě lídrem inkasního trhu v České republice. V oblasti inkasa zastupujeme významné klienty zejména z bankovního, telekomunikačního a energetického sektoru a právě rozšiřujeme svůj pozitivně naladěný tým call centra o dalšího kolegu či kolegyni na hlavní pracovní poměr. Kromě příjemného kolektivu Vám zajistíme bezedné množství spousty druhů kávy, čajů a vod s různými příchutěmi, stravenky, teambuildingy a mnoho dalších příjemných benefitů. K nám do práce se budete těšit, protože atmosféra u nás je přátelská a otevřená.

Co Vás čeká:

Práce s interní databází dlužníků Telefonická komunikace s dlužníky, nejedná se o prodej, jedná se o komunikaci s cílem domluvení úhrady dluhu či splátkového kalendáře Doplňování chybějících údajů do databáze a kontrola správnosti již zapsaných údajů Komunikace se soudy ohledně průběhu soudních řízení jednotlivých případů Běžná drobná administrativa
Co očekáváme od Vás:

Samostatnost, pečlivost, efektivitu práce Dokážete rozlišovat priority Umíte vnímat věci v souvislostech Jste zaměřený/á na výsledek a máte asertivní a pozitivní přístup Máte alespoň krátkodobou předchozí zkušenost z call centra či zákaznického servisu
Co Vám nabízíme my:

Dlouhodobou spolupráci ve stabilní a rostoucí české společnosti v moderních kancelářích s dobrou dopravní dostupností Získání právního povědomí a orientaci v oblasti správy a vymáhání pohledávek Dovolenou navíc, sick days, teambuildingové akce během roku plné zážitků, pro ženy večerní cvičení a pro muže večerní kopaná, stravenky Široký výběr teplých i studených nápojů, vitamínové doplňky, hrazení očkování proti chřipce a spoustu dalších příjemných pozorností ze strany zaměstnavatele Kompletní zaškolení a podporu trpělivých kolegů, kteří se na Vás už moc těší Pevnou pracovní dobu od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 (pátek do 15 hodin, zůstává vždy jen jeden člověk po předchozí domluvě do 17 hodin) bez víkendů a svátků
Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nám zaslat Váš profesní životopis spolu s krátkým shrnutím Vašich zkušeností na e-mail: zcoufalova@consultingone.cz Těšíme se na Vás