Tento web používá k poskytování služeb a personalizaci soubory cookies. Používaním tohto webu s tím souhlasíte.

claim

Co vše s námi získáte

Díky našim zkušenostem a procesům Vám přinášíme vysokou úspěšnost inkasa na jedné straně a snížení Vašich přímých i nepřímých nákladů na straně druhé.

Neúčtujeme Vám žádné zálohy, naše odměna vychází z vymoženého plnění. Veškeré úkony v rámci mimosoudního, soudního a exekuční řízení jsou financovány společností Credit One. Přinášíme Vám vysokou úspěšnost inkasa díky specializaci a vysoké profesionalitě našich zaměstnanců. V případě žalob Vám nabízíme možnost elektronického platebního rozkazu (nižší soudní poplatek)ve všech případech, kde je to opodstatněné. Využíváte naši vynikající znalost justičního prostředí. Zaručujeme Vám efektivní zpracování exekučních případů a pevně stanovenou cenu. Spolupracující exekutorské úřady Vám neúčtují žádné zálohy.
Správa a vymáhání pohledávek, prostřednictvím Credit One, a.s., sníží Vaše provozní a administrativní náklady na správu těchto pohledávek a dlužníků.Čistý výnos ze správy a vymáhání pohledávek dle našich zkušeností vždy významně převýší výnos z jejich případného prodeje.