Tento web používá k poskytování služeb a personalizaci soubory cookies. Používaním tohto webu s tím souhlasíte.

claim
Kdo jsme Vedení společnosti Poslání a vize Hodnoty

Vedení společnosti

Ing. Vojtěch Pečenka, výkonný ředitel

vedoucí právníkVojtěch Pečenka po ukončení studia Vysoké školy ekonomické v Praze nastoupil do Komerční banky, a.s., kde působil na pozicích náměstka ředitele pobočky a ředitele pobočky.  Od roku 1997 se podílel na založení eBanky/Expandia banky, která dnes působí pod obchodní firmou Raiffeisenbank, a.s., kde pracoval jako člen představenstva zodpovědný za řízení obchodní divize. V letech 2003 až 2006 zastával funkci obchodního ředitele v pražské advokátní kanceláři. V současné době působí jako předseda představenstva společnosti Credit One, a.s.

Mgr. Alexandr Metzker, vedoucí právník

vedoucí právníkAlexandr Metzker po absolvování Právnické fakulty UK v Praze pracoval ve významné advokátní kanceláři, kde se specializoval na proces soudního vymáhání pohledávek. Po složení advokátních zkoušek pracuje od roku 2006 ve společnosti Credit One, a.s., ve funkci vedoucího právníka. Dále působí v advokátní kanceláři Mgr. Lenky Heřmánkvé jako ředitel úseku správy a vymáhání pohledávek.


Mgr. Radek Žákovský, obchodní ředitel

vedoucí právníkRadek Žákovský vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Pracoval na manažerských pozicích a v managementu společností, např. Mediatel spol. s r.o., Axis4, a.s., News Outdoor Czech Republic s.r.o. Ve společnosti Credit One, a.s. je zodpovědný za obchodní aktivity.


Eva Vladyková, vedoucí týmu administrativy

vedoucí právníkEva Vladyková po ukončení studia na Střední ekonomické škole v Českém Brodě pracovala jako účetní. V roce 2009 začala pracovat v oboru správy a vymáhání pohledávek, a to nejprve u soudního exekutora JUDr. Igora Ivanka, na Exekutorském úřadě pro Prahu 10 na pozici senior garant. Ve společnosti Credit One, a.s. pracuje od roku 2011. Čtyři roky zastávala pozici vedoucí back office, od června 2017 zastává pozici vedoucí týmu administrativy.


Olga Husáková, vedoucí call centra

vedoucí právníkOlga Husáková po ukončení střední školy v oboru ekologie a ochrana prostředí nastoupila do servisního oddělení společnosti Letiště Praha a.s., kde 4 roky pracovala na pozici supervizora zákaznického oddělení a informační služby letiště. V roce 2015 začala působit v obchodní sféře jako vedoucí zákaznického oddělení a callcentra. Ve společnosti Credit One a.s. pracuje od roku 2017 na pozici vedoucí call centra.