Tento web používá k poskytování služeb a personalizaci soubory cookies. Používaním tohto webu s tím souhlasíte.

claim
Pracovník call centra (zákaznická linka, žádný prodej) Administrativní pracovník - inkasní specialista Praxe v advokacii pro studenty práv 2. - 4. ročníku

Praxe v advokacii pro studenty práv 2. - 4. ročníku

Nabízíme dlouhodobou brigádu pro studenty práv v příjemné advokátní kanceláři s pozitivně naladěným kolektivem a velmi dobrou dopravní dostupností. Díky naší úzké spolupráci Advokátní kanceláře Mgr. Lenky Heřmánkové a společnosti Credit One získáte velmi dobrou praxi v oblasti civilního a procesního práva, což jistě uvítáte nejen během studia u zkoušek

S čím u nás můžete počítat?

Zajistíme Vám kompletní administrativní podporu našich kolegů, abyste se mohl/a věnovat čistě právním věcem a postupně se z Vás stával/a zkušený/á právník či právnička (na obchůzky, telefonování, kopírování, zakládání do spisu, poštu apod. máme jiné oddělení, ne studenty práv). Budete se věnovat právním analýzám, navrhovat řešení u jednotlivých případů, připravovat a kontrolovat právní dokumenty. Budete spolupracovat na vypracovávání jednotlivých podání k soudům, získáte praxi i v oblasti směnečného práva, přihlašování do dražeb, vyjadřování se k různým odporům, výtkám a spoustu dalšího užitečného a získáte praktické zkušenosti nejen z oblasti civilního a procesního práva, ale i insolvenčního, exekučního a směnečného zákona a samozřejmě spoustu dalšího, co život a klient přinese.

Co očekáváme od Vás?

Samostatnost, pečlivost, důslednost a efektivitu. Předchozí zkušenost z právní praxe není podmínkou, ale uvítáme naopak loajalitu, ochotu pracovat a chuť se neustále rozvíjet. Příjemné vystupování, týmovost a zodpovědnost je nutností, stejně tak jako docházka alespoň 75 hodin měsíčně (cca 2,5 dne v týdnu dle Vašeho rozvrhu). Pokud ovládáte dobře anglický jazyk, tak to určitě uvítáme, ale nevyžadujeme, jelikož ho u nás prozatím moc nevyužijete.

Co Vám nabízíme my?

Dlouhodobou spolupráci ve stabilní a rostoucí společnosti v moderních kancelářích s dobrou dopravní dostupností. K tomu Vám garantujeme získání velmi dobré praxe v oblasti civilního a procesního práva, díky užší specializaci v oblasti správy a vymáhání pohledávek se dostanete i do oblasti insolvenčního, exekučního a směnečného zákona. Během roku pořádáme teambuildingové akce plné zážitků, na které vždy zveme i naše studenty, pro ženy máme zajištěné večerní posilovací cvičení a pro muže máme zázemí pro fotbalové tréninky. Samozřejmě projdete i kompletním zaškolením s podporou trpělivých kolegů, kteří se na Vás už moc těší a k tomu všemu budete mít zajištěný široký výběr teplých i studených nápojů na pracovišti, abyste se cítil/a dobře.

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nám zaslat Váš profesní životopis v českém jazyce na e-mail: zcoufalova@consultingone.cz. Těšíme se na Vás!